Автоматизація магазину одягу. Яке обладнання потрібне?

Автоматизація магазину одягу. Яке обладнання потрібне?

Автоматизація магазину одягу. Яке обладнання потрібне?

Автоматизація бутіків та магазинів одягу – процес, який дає бізнесу:

  • збільшення швидкості обслуговування покупців, що позитивно впливає на імідж магазину;
  • повний контроль над грошовими надходженнями;
  • мінімізацію ризиків отримання фальшивих банкнот;
  • спрощення запуску дисконтних програм

та низку інших переваг.

Яке основне POS-обладнання необхідне для автоматизації бутіка одягу

Сканер штрих коду.Якщо планується автоматизація бутіка, штрих-сканери – пристрої, які слід купувати насамперед. Три переваги встановлення такого обладнання в магазині одягу:

  • за час, протягом якого касир набирає штрих-код вручну, можна вважати сканером близько шести штрих-кодів;
  • скануючий прилад припускає лише одну помилку на 5–8 млн операцій зчитування, тоді як касир, набираючи цифри зі штрих-маркування вручну, припускає одну помилку на сто введених символів;
  • сканер - пристрій, принцип роботи та особливості застосування якого за 5-15 хвилин зрозуміє навіть співробітник, який вперше взяв його в руки.

Грошова скринька.Встановлення такого електронно-механічного контейнера у магазині одягу – гарантія того, що:

  • касир швидко дасть здачу покупцю, оскільки всі банкноти будуть відсортовані за номіналом;
  • ризики розкрадання грошей працівниками та відвідувачами бутику мінімізуються за рахунок замку, яким доповнюються скриньки;
  • порівняння суми готівки з даними з X-звіту буде виконуватися швидше, ніж при зберіганні грошей на полицях, у кишенях або інших місцях, що не підходять для цього.

Принтер чеків- він використовується для підтвердження покупки клієнтом. Його потрібно використовувати у всіх підприємствах, його можна використовувати як з автообрізання так і без автообрізки. Ціна на другий принтер варіюється від 1300 грн. до 5000 грн. Залежно від ширини стрічки для засмучення та від наявності обрізача.

Для деяких підприємств торгівлі, де приймається велика кількість готівкових ФОП (від 1млн на рік) або для ТОВ або для підприємств, що торгують підакцизними товарами, потрібно використовувати фіскальний принтер РРО.

Фіскальний реєстратор.Законодавство України зобов'язує будь-які торгові підприємства, які приймають до оплати готівку або в яких можна сплатити товар банківською картою, встановлювати це обладнання.

 

Інше ПОС-обладнання, яке ми рекомендуємо встановити у бутіку

Апарат для перевірки грошей.Це обладнання – найпростіший і найефективніший спосіб захистити підприємство від надходження фальшивих купюр.

Термотрансферний етикеток.Призначений для нанесення на бирки інформації про ціну, склад тканини, штрих-коду, контактної інформації, назви та логотипу магазину одягу та іншої корисної для клієнта інформації.

Голчастий пістолет.Як тільки бирки надруковані, їх потрібно прикріпити до одягу. Для таких цілей і призначений цей пристрій. Перед покупкою рекомендуємо уважно прочитати інформацію про нього – деякі моделі голчастих пістолетів призначені виключно для грубих або, навпаки, делікатних тканин.

Аплікатор етикеток.Якщо ви плануєте друкувати бирки на картонному носії, цей прилад вам не потрібен. Якщо збираєтеся роздруковувати наклейки зі штрих-кодом, назвою моделі одягу та іншою інформацією, а далі наклеювати їх на бирки від виробника, аплікатор помітно прискорить цей процес.

На цьому питання про те, яке обладнання потрібне для магазину одягу, можна вважати закритим. Однак, якщо ви хочете досягти максимальної оптимізації торгових процесів у бутику, рекомендуємо також без зволікань купити:

  • лічильник банкнот;
  • зчитувач карток з магнітною смугою (якщо дисконтна програма магазину передбачає видачу таких карток клієнтам);
  • ліцензію програмного забезпечення "Укрсклад";
  • касову та етикет-стрічку.