Вибираємо тістоміс для бізнесу: поради професіоналів у громадському харчуванні

Вибираємо тістоміс для бізнесу: поради професіоналів у громадському харчуванні

Вибираємо тістоміс для бізнесу: поради професіоналів у громадському харчуванні

Якісний тістоміс - обладнання хоч і нехитре, але з безліччю особливостей. Тут є маса тонкощів та підводного каміння. І хоча існують на сьогодні практично універсальні машини для замісу тіста, все ж таки слід брати до уваги цілий ряд нюансів. Вибираючи, який тістоміс купити, спочатку визначте шляхи вирішення для наступних завдань:

Позиціонування бізнесу та його основний напрямок. Якщо йдеться про невеликий сімейний ресторан у затишному житловому масиві, куди приходять надвечір на домашню пасту та інші страви, то цілком можна обійтися не дуже дорогим варіантом. У разі не передбачається постійне використання тістомісильної машини, лише її епізодичне, хоч і регулярне, включення. Тому робіть упор на комфортну роботу, можливість швидкого розбирання та миття деталей, низький рівень шуму. Якщо ж ви відкриваєте булочну, кондитерську, плануєте пекти вдома печиво, торти, макаруни та мафіни, краще відразу придбати професійну техніку. Навіть 3-4 години щоденної роботи такого тістомісу – вже гарне навантаження. Тому тут доведеться відштовхуватися від якості (непогано було б вивчити пропозиції в інтернеті, де можна одразу знайти рейтинг товару),

Забезпечення оптимальної кількості персоналу, який залучений до процесу приготування. Якщо людські ресурси на вашій кухні обмежені або використовуються максимально, а можливості підключати нові, техніка цілком здатна впоратися з частиною роботи самостійно. Так, для кафе та ресторанів з такою проблемою слід купувати тістоміс у комплекті з машинкою для розкочування тіста. Таким чином ви вдвічі-втричі заощадите час у процесі приготування домашніх вареників, пельменів, локшини, равіолі, чебуреків, коржів, мантів та хінкалі.

Організація повного циклу виробництва за допомогою автоматизації та використання передової техніки та пристосувань для кулінарії. Багато що можна робити руками, особливо якщо бізнес невеликий і тільки починає розвиватися. До речі, здебільшого поруч із кухарями працюють вручну господарі ресторанів та їхні родини. Ось чому вони практично не мають часу для стратегічного планування, пошуку нових шляхів збільшення обороту, залучення нових клієнтів і відвідувачів, маркетингу та формування бренду. Адже від цих кроків успіх заходу залежить не менше, ніж від якості та смаку приготовленої їжі. Тому відразу залишайте техніці те, з чим вона може і повинна справлятися. А поки обладнання для замісу тіста (замішувач) виконуватиме рутинну роботу,

Вибираючи машину для замішування тіста, переконайтеся, що вона відповідає таким вимогам:

Функціональність тістомісу. Сучасна техніка часом перевантажена функціями, які не мають практичної користі, зате з успіхом збільшують вартість машини в півтора-два рази. Якщо якісь опції здаються вам незатребуваними та "зайвими", сміливо відмовляйтеся від дорогого апарату на користь більш простого та практичного.

Гарний рейтинг серед професіоналів. Особливо важливий цей пункт для тих, хто вибирає тістомісильні машини безперервного циклу. Таке обладнання щодня працює на знос, тому прислухайтеся до думки колишніх і відразу купіть хорошу техніку, щоб не відчувати незручностей та простоїв у процесі.

Компактність. Для великих ресторанів це, можливо, не так важливо, а ось тістоміс для пекарні біля будинку, де на десяти-двадцяти квадратних метрах готують ароматну випічку та каву, питання раціонального використання простору вкрай значне.

Оптимальне співвідношення ціни та якості тістомішалки. Найчастіше бренд коштує додаткових двадцяти, а то й п'ятдесяти відсотків від вартості виробу. Щоб зрозуміти, скільки коштує тістоміс оптимальних для вас параметрів, вивчіть основні параметри: потужність, об'єм чаші, енерговитратність, цикл безперервної роботи в активному режимі (особливо, якщо йдеться про промисловий тістоміс).

 

Підводне каміння при виборі мішалки для тесту

Будьте уважні та пам'ятайте про наступні нюанси при купівлі тістомісильних машин:

  • Низький цінник (акція, розпродаж), як правило, говорить про продаж товару, який знімається з виробництва. Якщо купити такий тістоміс від європейського виробника, через якийсь час можуть виникнути складності при необхідності його ремонту або купівлі запчастин. Краще шукайте тістоміс, ціна якого відповідає ринковій.

Не платіть за те, з чого не зможете отримати користь в найближчому майбутньому. Не варто купувати на перспективу тістомішалку промислову, ціна якої набагато вища, якщо в найближчі два роки ви плануєте обходитися набором функцій звичайного тістомісу для крутого тіста тощо. Сподіваємося, ці рекомендації допоможуть вам придбати потрібний тістоміс в Україні від найкращих світових виробників і використовувати його з максимальним ефектом для вашого бізнесу!